پاک-کردن-تاتو-بدن
انواع روش های پاک کردن تاتو:

پاک کردن تاتو با سیر:

یکی از روش های پاک کردن تاتو استفاده از سیر است. بهتر است برای نتیجه گیری بهتر سیر را با سدر و سرکه ترکیب نمایید تا جایی که حالت خمیری پیدا کند. سدر به غیر از کمک به پاک کردن تاتو، برای لطافت و نرمی پوست نیز مفید می‌باشد.بعد از دو الی هشت بار استفاده کردن از این ترکیب، به صورت پانسمان و هر بار استفاده به مدت دو ساعت، شاهد تاثیرات آن روی تاتوی خود خواهید بود که البته، بهتر است برای پاکسازی کامل، به متخصصین پوست مراجعه کنید.

پاك كردن تاتو  با مواد گیاهی:

مواد گیاهی دیگری نیز وجود دارند که شما با استفاده کردن از آن ها می‌توانید تا حد خوبی از شر تتوهایی که دیگر مثل قبل به آن ها علاقه مند نیستید راحت شوید.استفاده از آبلیمو و ترکیب آن با جوش شیرین، گیاه آلوئه ورا و همچنین استفاده از کیوی به خصوص کیوی های سفت تر به شدت تاثیرات خوبی برای پاک کردن تاتوهای افراد داشته اند.

پاك كردن تاتو  با دكلره:

یکی از روش هایی که برای پاک کردن تاتوی  بسیار موثر واقع شده است استفاده از پودر دکلره بوده. استفاده از ترکیب پودر دکلره و نمک به مدت ده روز پشت سر هم برای پاک کردن تاتوی ابروی شما مفید خواهد بود.البته باید دقت کنید که سوزش زیادی در پوست شما ایجاد نکند تا اثرات زخم روی پوستتان نماند.گرچه این روش به نسبت روش های مدرن مانند لیزر، هزینه بسیار کمتری برایتان دارد، اما هرگز تضمین استفاده از امکانات یک کلینیک تخصصی با حضور افراد کارشناس را نخواهد داشت و بهترین کار رجوع به متخصصین زیبایی است.

پاك كردن تاتو با سرکه:

استفاده از سرکه و همچنین میوه هایی که مانند سرکه خاصیت اسیدی دارند برای پاک کردن تاتو تا حدی خوب عمل می‌کنند.البته رعایت تمام موارد بهداشتی هنگام تلاش برای پاک کردن تاتو اجباریست و بهتری است برای اطمینان بیشتر و برای از بین بردن تضمینی تاتو به جای اقدام خانگی به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید.

البته رعایت تمام موارد بهداشتی هنگام تلاش برای پاک کردن تاتو اجباریست و بهتری است برای اطمینان بیشتر و برای از بین بردن تضمینی تاتو به جای اقدام خانگی به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید.

پاك كردن تاتو با لیدوکائین:

پاک کردن تاتو با لیدوکائین که البته بین افراد متخصص به لیدوکشی معروف است، بیشتر موقعی کاربرد دارد که تاتو تازه باشد و بیشتر از 24 ساعت از آن نگذشته باشد.این روش نیز مانند تمام روش هایی که در بالا خواندید تضمین صد در صدی ندارند و ممکن است رد تتوی شما همچنان بعد از انجام مداوم کارهای گفته شده باقی بماند که برای بسیاری از افراد خوشایند نیست.در صورتی که خواهان پاک شدن تضمینی و صد در صدی تاتوی خود هستید حتما با یک پزشک متخصص مشورت کنید.

پاك كردن تاتو با پلاسما:

بهتر است ابتدا به این سوال جواب دهیم که پلاسما چیست و چه کارآیی دارد؟

وقتی به گازها بیش از اندازه حرارت داده می‌شود پلاسما تشکیل می‌شود که البته خاصیت این دو با یک دیگر بسیار متفاوت است.با انتقال پلاسما به پوست انسان و با گرم شدن بسیار زیاد پوست، تبارش یا تصعید اتفاق می‌افتد که باعث تخریب لایه ها زیرین پوست می‌گردد.

پاك كردن تاتو با پلاسما پن:

این روش که به صورت تضمینی و صد در صدی برای پاک کردن تاتوی شما موثر واقع می‌شود،برای از بین بردن تاتوهای کوچک به کار می‌رود. زمان کم مورد نیاز برای انجام کار و بهبودی سریع و اینکه استفاده از این روش باعث ایجاد هیچگونه عارضه ای برای شما نمی‌شود .

پاك كردن تاتو با پلاسما جت:

پاک کردن تاتو با پلاسما جت به خاطر سرعت بالا و بازدهی بسیار سریع بسیار مورد توجه افراد مختلف قرار گرفته است.همچنین هزینه مقرون به صرفه استفاده از این دستگاه ها، باعث روی آوردن هرچه بیشتر افراد به این روش شده است.البته بهتر است پیش از اینکه به پاک کردن تاتوی ابروی خود با این روش اقدام نمایید، به روش لیزر کردن نیز فکر کنید.

پاك كردن تاتو با ليزر:

تقریبا بهترین راه از بین بردن تاتو، لیزر است. با استفاده از دستگاه، رنگدانه ها خرد می‌شوند و می‌توان آن ها را از بین برد.برای از بین بردن تاتو به صورت تضمینی و صد در صدی می‌توانید به کلینیک های زیبایی مراجعه کرده و پس از مشورت با پزشک متخصص نسبت به ازبین بردن تاتوی خود برای همیشه اقدام نمایید.در گذشته‌های نه چندان دور، تاتو و خالکوبی دائمی تلقی می‌شدند ولی امروز به لطف پیشرفت‌های تکنولوژی لیزر می‌توان به شکلی موثر و ایمن آن‌ها را پاک کرد.لیزرهای امروزی به تعداد جلسات کمتری نیاز داشته، عوارض جانبی کمتری دارند و می‌توانند رنگ‌هایی که که در گذشته پاک کردنشان ممکن نبود را هم پاک کنند. امروز می‌خواهیم در مورد پاک کردن تاتو با لیزر صحبت کنیم و گریزی هم به سایر روش‌های پاک کردن تاتو و خالکوبی بزنیم. ببینیم که چرا روش لیزری بهتر از سایر روش‌ها است و چه مواردی را باید پیش اقدام برای درمان بدانید.

پاک-کردن-تاتو
چرا پاک کردن تاتو با لیزر؟

روی بدن خود خالکوبی دارید و دیگر برایتان جذاب نیست؟ ابروهای خود را تاتو کرده‌اید و پشیمانید؟ اگر می‌خواهید تاتوی خود را پاک کنید، باید به یک نکته‌ی کلیدی توجه کنید که توسط انجمن درماتولوژی آمریکا مطرح شده است:

به لطف پیشرفت‌های اخیر در فناوری لیزر، لیزرهای امروزی می‌توانند:

به شکلی موثر و ایمن تاتوها را پاک کنند.

برای پاک کردن تاتو به تعداد جلسات کمتری نیاز دارند.

می‌توانند رنگ‌هایی را پاک کنند که در گذشته پاک کردنشان ممکن نبود.

لیزر-تاتو

چگونگی اثر لیزرپاک کردن تاتو : ( لیزر چگونه تاتو یا خالکوبی را پاک میکند -لیزر چطور در تاتو اثر میکند؟ )

لیزر با هدف قرار دادن ذرات یا باکس های رنگ در بدن که محل تجمع رنگدانه ها میباشد و بمباران آن توسط پالس های نور ، باعث لیز شدن و پاره شدن رنگدانه ها و خرد شدن آنها می گردد و التهاب در محل ایجاد میشود .

افرادی را باید با احتیاط و با در نظر گرفتن جنبه های خاص توسط لیزر درمان کرد ؟

1- اگر فرد تحت درمان با قرص راکوتان باشد

2-کسانی که خود را برنزه کرده باشند .

3-افراد دارای تیپ پوستی پنج و شش (خیلی تیره و سیاه پوست )

4-افراد دارای رنگدانه های مشکوک مانند وجود خال های مشکوک سرطان در بدن

5-افراد دچار بیماری لوپوس اریتماتو

6-افراد دچار بیماری روحی ، روانی ( سایکوز )

7-افرادیکه نسبت به فلزات همچون آهن حساسیت داشته قبل از درمان توسط لیزر باید تست حساسیت از آنان به عمل آید .

8-کسانی که بیماری های قلبی یا ریوی پیشرفته دارند.

9-کسانی که حساسیت به فلزات خاص دارند .

لازم به ذکر است این موارد بطور قطعی مانع انجام لیزر نیستند و فقط جنبه احتیاط می بایست رعایت گردد .

برای مشاوره پوست و زیبایی با ما در ارتباط باشید.

برای مشاوره پوست و زیبایی با ما در ارتباط باشید.

Call Now Button