متخصص بوکال فت

بوکال فت | بوکال فت صورت | متخصص بوکال فت |عمل بوکال | تخلیه چربی دهانی

عمل جراحی بوکال فت (تخلیه چربی دهانی) چیست؟

چربی بوکال فت (تخلیه چربی دهانی)، یک توده چربی است که در ناحیه توخالی بین عضله بوکسیاناتور و سایر عضلات سطحی صورت قرار دارد. اندازه پد چربی برای هر فرد متفاوت است، و چربی بوکال در هر دو گونه ممکن است اندازه های مختلف داشته باشد. جراحی بوکال فت یا تخلیه چربی دهانی، یک عمل ساده و سرپایی است که در یک روز انجام می‌شود. هدف از این جراحی برداشتن متناسب بافت چربی داخل دهان، نمایان نمودن برجستگی گونه و زاویه سازی فک می‌باشد که در اثر گود شدن لپ اتفاق می‌افتد.

با ایجاد یک برش کوچک در داخل دهان در سمت داخلی گونه ها انجام می‌شود. در این جراحی چربی های اضافه بوکال صورت از طریق دهان خارج شده سپس محل برش داده شده در داخل دهان با بخیه های قبل جذب ترمیم می‌گردد. با وجود اینکه گاهی ممکن است از ابتدا دو طرف صورت قرینه نباشند؛ ولی حفظ قرینگی دو طرف صورت و تناسب اجزای چهره در این جراحی و پس از بهبودی بسیار اهمیت دارد.

به همین دلیل توصیه می‌شود؛ در انتخاب متخصص بوکال فت که قرار است اقدام به این عمل نماید؛ نهایت دقت را داشته باشید. چربی داخل دهان یا بوکال یک چربی عمقی است که می‌تواند باعث ایجاد پری در قسمت خارجی گوشه لب ها شود. در واقع، بوکال از کنار پیشانی تا پایین استخوان گونه امتداد دارد و در گوشه های لب به پایان می‌رسد. افرادی که داری چهره ای گرد هستند؛ چربی بوکال داخل دهان دارند. این نوع چربی بسیار مقاوم است و با رژیم غذایی یا ورزش کردن به طور کامل از بین نمی‌رود.

 عمل بوکال فت(تخلیه چربی دهانی) چگونه انجام می‌شود؟

پس از این که قسمت مورد نظر کاملا بی حس شد، پزشک شکافی در داخل دهان ایجاد کرده که لایه‌های چربی اضافی در قسمت گونه را برمی‌دارد. البته که این چربی‌ها با فشار زیاد دست بر روی گونه از داخل برش داخل دهان بیرون زده و توسط وسیله مخصوص جراحی برداشته می‌شود.

اندازه این برش‌ها به اندازه گونه هر فرد بستگی دارد و دقیقا در قسمت اصلی گونه انجام می‌شود. نگران برش‌های داخل دهان در این عمل جراحی نباشید؛ زیرا بعد از این که جراحی با موفقیت انجام شد برش‌ها توسط بخیه جذبی بسته می‌شوند و بعد از طی کردن دوران نقاهت هیچ اثری از آن باقی نخواهد ماند.

امکان دارد بعد از اتمام جراحی، در قسمت گونه درد و تورم ایجاد شود که این مشکلات بعد از رفع ساختار عضلانی و برگشت گونه به حالت طبیعی برطرف می‌شود. که به آن ورم بعد از عمل بوکال فت نیز گفته می‌شود.از نظر کلاسیک افرادی که این عمل زیبایی را انجام می‌دهند قبل از عمل بوکال فت، صورتی تقریبا شبیه به قلب و یا مثلث وارونه دارند، که گونه‌ها بزرگترین قسمت صورت است و پس از عمل بوکال فت آن قسمت‌های برجسته لاغر می‌شود.برداشتن بیش از حد چربی صورت باعث بد فرم شدن یا به اصطلاح غیرطبیعی شدن صورت و فرم کلی گونه‌های فرد معالجه شده، می‌شود.

متخصص بوکال فت

عوارض احتمالی پس از  جراحی بوکال فت(تخلیه چربی دهانی) :

تصمیم برای انجام تخلیه چربی (تخلیه چربی دهانی) با بوکال فت بسیار شخصی است و این شما هستید که باید تصمیم بگیرید آیا مزایای این متد شما را به اهدافتان می‌رساند یا نه؟

و آیا خطرات و عوارض احتمالی بوکال فت برایتان قابل قبول است یا خیر. پزشک و یا اپراتور شما خطرات مرتبط با جراحی را با جزئیات توضیح خواهند داد و در پایان از شما درخواست می‌کنند که فرم‌های رضایت نامه را امضا کنید تا اطمینان حاصل شود که روش‌هایی را که باید انجام دهید و خطرات یا عوارض احتمالی ناشی از آن‌ها را کاملاً درک می‌کنید. خطرات احتمالی برداشتن چربی صورت در صورتیکه یک مرکز غیر معتبر و یا یک اپراتور نابلد آن را انجام دهد ممکن است شامل موارد زیر باشد اما خب قثط به این موارد محدود نمی‌شود:

این خطرات و سایر خطرات قبل از رضایت شما به طور کامل مورد بحث قرار خواهند گرفت. مهم است که تمام سوالات خود را مستقیماً با پزشک خود مطرح کنید.

دوره نقاهت بوکال فت چگونه است؟

پس از تخلیه چربی با بوکال فت معمولاً زندگی افراد تا چند روز تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. تورم، کبودی و ناراحتی طی یک یا دو هفته کاهش می‌یابد، اگرچه تورم ممکن است تا چهار ماه نیز ادامه داشته باشد و این مورد به بدن زیباجویان بستگی دارد. با توجه به اینکه این عمل تحت بیهوشی موضعی انجام می‌شود، فرد دوران نقاهت نسبتا آرامی را پشت سر خواهد گذاشت با این حال لازم است در طی این مدت نکات زیر را کاملا رعایت نماید:

-افراد باید به مدت یک هفته از انجام فعالیت‌های شدید اجتناب کنند، اگرچه فعالیت های سبک را می توان در حد تحمل انجام داد.

-به مدت چند روز نباید ناحیه تحت درمان را ماساژ داد

-توصیه می‌کنیم افراد در زمان خوابیدن به روی صورت قرار نخوابند و در عوض به صورت طاق باز بخوابند.

-مصرف به اندازه آب و مایعات طبیعی به بهبودی سریعتر کمک می‌کند

-برای مدتی از مصرف الکل و دخانیات دوری نمایید

-تا چند روز نوشیدنی‌های داغ میل نکنید

بوکال فت صورت |عمل بوکال فت

مراقبت های بعد از بوکال فت چیست ؟

بخش عمده‌ای از جراحی‌های زیبایی به تسلط و مهارت پزشک بستگی دارد. به نظر شما بهترین جراح بوکال فت در تهران کیست ؟همچنین قسمت مهمی از نتیجه عمل بستگی به مراقبت های بعد از تخلیه چربی بوکال یا همان مراقبت های بعد از عمل بوکال فت دارد.

مهم‌ترین مراقبت های بعد از بوکال فت عبارت‌اند از :

✔۳ تا ۴ روز باید از غذاهای نرم و آبکی استفاده کنند و زیاد فک و دهان خود را تکان ندهند.

✔از خوردن غذای خیلی داغ خودداری کنید تا به بخیه‌ها و زخم‎های درونی دهان آسیبی وارد نشود. در این مرحله بافت زیر بخیه‌ها بسیار ✔حساس هستند.

✔بعد از هر وعده خوردن و آشامیدن دهان خود را با سرم‌های مخصوص شستشو کنند.

✔بخیه و محل جراحی را با زبان لمس نکنید.

✔از ورزش‌هایی که با صورت انجام می‌شود خودداری کنید.

✔دخانیات و سیگار کشیدن ممنوع.

✔استفاده از مشروبات الکلی ممنوع.

✔نگه داشتن سر خود رو به پایین به مدت زیاد و طولانی ممنوع.

✔استفاده از دهانشویه و رعایت بهداشت فردی دهان و دندان تا یک هفته بعد از جراحی باید انجام شود.

✔بعد از جراحی پزشک به بیمار برای پیشگیری از عفونت، آنتی بیوتیک تجویز می‌کند و حتما باید در زمان مشخص مصرف شود.

بوکال فت صورت | متخصص بوکال فت

جراحی بوکال فت صورت مناسب چه کسانی است ؟

جراحی بوکال فت صورت یک عمل زیبایی است و تمام افرادی که طرفدار تغییر، رفع چاقی صورت و زاویه‌سازی آن هستند، می‌توانند این جراحی سرپایی را انجام دهند. اما بصورت کلی افرادی هستند که به این جراحی نیاز دارند و در ادامه یک سری ملاک‌هایی را برای این افراد در نظر گرفته شده است:

✔افرادی که صورت گرد دارند.

✔افرادی که زاویه فک و صورتشان با چربی پر شده است.

✔افرادی که استخوان فک و یا گونه‌ی آن‌ها دیده نمی‌شود.

✔آقایانی که ترجیح می‌دهند خط فک مربعی شکل داشته باشند.

✔افرادی که بیماری زمینه‌ای و یا بیماری ارثی خاصی نداشته باشند.

✔افرادی که چربی‌های صورتشان بیشتر از استانداردهای زیبایی است.

✔افرادی که دچار دچار آتروفی نیمه فاسیال پیش‌رونده (سندرم پاری-رومبرگ) نیستند.

البته باید این نکته را در نظر بگیرید که قبل از انجام این عمل بوکال فت ، حتما با یک پزشک متخصص بوکال فت و مورد اطمینان صحبت کنید؛ چرا که ممکن است در صورت عدم تسلط کامل پزشک به این جراحی، میزان چربی‌های خارج شده از دو طرف صورت به یک میزان نباشد و صورت را دچار ناقرینگی کند.

کلینیک زیبایی و لاغری نسخه هدف جلب رضایت مشتریان و ارائه‌ی خدماتی با کیفیت، با پزشکان متخصص پوست و مو  لاغری و متخصصان تغذیه همکاری داشته و در این راستا از متخصص بوکال فت و تحصیل کرده در دانشگاه‌های برتر ایران و خارج از کشور بهره برده است. بنابراین شما با آرامش خاطر می‌توانید در ابتدا با متخصص بوکال فت نسخه مشاوره داشته و سپس برای انجام بوکال فت آماده شوید. تنها چیزی که شما نیاز دارید گرفتن تصمیم است. ادامه‌ی کارها را با خیالی راحت به ما بسپارید و منتظر نتیجه‌ی بی‌نظیر آن باشید.

مرکز زیبایی کلینیک نسخه

Call Now Button